Výrobci

Logo

Viessmann

Se společností Viessmann spolupracujeme již od roku 1998. Tato německá společnost je předním výrobcem systémů vytápěcí, chladicí a klimatizační techniky. Stejně jako my, Viessmann je rodinným podnikem, a proto klade důraz na zodpovědné jednání nejen vůči svým zákazníkům, ale i vůči životnímu prostředí. I v budoucnu chce Viessmann patřit k těm, kteří přinášejí nové inovační techniky a postupy ohledně vytápěcích i chladících systémů.

Během mnoha let naší spolupráce jsme si vybudovali silný obchodní vztah, a Viessmann se stal naším hlavním obchodním partnerem. Díky této spolupráci jsme schopni nabízet ty nejlepší a nejkvalitnější řešení pro domácnosti i komerční budovy.

Logo

Ferroli

Italská společnost Ferroli byla založena roku 1955, a momentálně působí v Evropě a Asii. Po celou dobu působnosti se snaží usilovat o inovaci teplárenského průmyslu a výrobu spotřebičů s vysokou energickou účinností a širokým polem působnosti.

Ferroli se na českém trhu objevilo v roce 1997. Na trh se dostalo mnoho inovativních topných spotřebičů, od vysoce účinných domácích systémů, otevřených odvzdušňovacích kotlů až po širokou škálu obnovitelných produktů, včetně kompletních solárních systémů a rozsáhlého sortimentu komerčních kotlů.

Hlavním cílem společnosti je poskytnutí chytrého řešení navrhnutého na míru pro zákazníky pro jejich maximální pohodlí.

Logo

Pekpan

Pekpan funguje od roku 1965, a i po více než padesáti letech působnosti klade důraz na neustálý rozvoj jejich produktů s ohledem na životní prostředí a lidské zdroje.

Společnost se snaží hluboce porozumět potřebám a očekáváním zákazníka, a poskytnout nejvhodnější řešení v souladu s udržitelností. Díky silnému etickému a ekologickému zaměření se Pekpan stal světovou značkou, která se těší velké oblibě.

Logo

Termodinamik

Společnost má více než 10letou praxi na trhu s kotli, kdy navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní kotle na biomasu a tuhá paliva pro individuální vytápění. Široká nabídka produktů společnosti umožnuje spolupráci s mnoha firmami (včetně té naší) v různých částech Evropy.

Jejich síle vychází z flexibility při uzpůsobení produktů s ohledem na požadavky zákazníků. Termodinamik totiž poskytuje praktická řešení pro individuální či ústřední topení, s manuálním i automatickým zatížením paliva.

V roce 2012 byla navíc během 25. mezinárodního spotřebitelského summitu v Turecku, oceněna kvalita výrobků společnosti Termodimik mezinárodní cenou.