Služby

Nejsme firma, která přiveze vybrané zařízení ke dveřím a zbytek nechá na Vás. Zakládáme si nejen na férovém jednání při prodeji, ale také na kvalitní instalaci a servisu. Zvláště v dnešní hektické době jistě uvítáte naše komplexní služby, které Vám pomohou ušetřit spoustu času a starostí.

Naše služby zahrnují návrh řešení, výběr vhodného tepelného nebo chladícího systému, instalaci a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Návrh projektu

Vše začíná při návrhu projektu. Nemusíte se bát, že bychom Vás v tom nechali samotné. Pečlivě prostudujeme Vaše požadavky a přání, a navrhneme to nejlepší řešení. V rámci návrhu projektu Vás navštívíme, vše si změříme a probereme s Vámi detaily zakázky. Přeci jen, jednou měř a dvakrát řež.

Nemusíme snad ani zmiňovat, že konzultace a zpracování kompletní nabídky jsou zcela zdarma. Je pro nás důležité, aby byli naši zákazníci spokojení a vše fungovalo tak, jak má.

Prodej a dodání

Po obdržení a odsouhlasení naší nabídky se domluvíme na dodání produktu, harmonogramu pro instalaci a platebních podmínkách, včetně zálohové platby. Budeme se snažit vše naplánovat podle Vašeho časového rozvrhu, aby celý proces proběhl rychle a bez problémů.

Instalace

Montáže topných a chladících produktů vyžadují odborný přístup a znalosti. Během instalace se snažíme naplnit všechny finální požadavky našich klientů a najít ideální řešení. Instalaci a propojení topného systému provádí naši kvalifikovaní pracovníci, kteří zařízení namontují a oficiálně uvedou do provozu. Instalaci, propojení a uvedení do provozu chladících systému, jako tepelných čerpadel a klimatizací provedou naše subdodavatelské odborné firmy, které Vám vystaví všechny potřebné dokumenty, včetně podkladů pro dotační programy. Všechna naše zařízení jsou instalována v souladu s bezpečnostními pravidly a vyhláškami.

Dále otestujeme funkčnost a zabezpečení celého systému, aby vše fungovalo podle Vašich očekávání a představ. Součástí instalace je vystavení všech potřebných dokumentů, jako záruční listy, uživatelské příručky, protokol o uvedení do provozu nebo protokol o tlakové a topné zkoušce.

V poslední fázi Vám vše řádně vysvětlíme, odpovíme na všechny Vaše dotazy a předáme. Od této chvíle si budete moci plně užívat výhod a radostí, které z našich produktů plynou.