Servis

Opravář

Na všechny naše nabízené produkty a služby garantujeme autorizovaný servis, prostřednictvím našich kvalifikovaných pracovníků nebo prostřednictvím odborných firem, které mají patřičné oprávnění, zejména v oblasti chladících systémů. Služba zahrnuje společně s uvedením produktu do provozu, také školení obsluhy a záruční servis. Především plynové kotle je nutné periodicky kontrolovat. S ohledem na tuto skutečnost zajišťujeme také povinné servisní a revizní prohlídky našich plynových spotřebičů v rámci celé České republiky. Následně se o své zákazníky staráme v podobě pozáručního servisu, včetně již zmiňovaných povinných prohlídek a revizí.

Uvedení do provozu

Záleží nám na tom, aby byly naše produkty instalovány správně a v souladu s pravidly. Montáž tepelných čerpadel a plynových produktů, klimatizací a solárních systémů vyžaduje expertní přístup a znalosti. Je naším zájmem, aby byly naše produkty instalovány správně a v souladu s pravidly. Proto naše společnost zajištuje nebo zprostředkovává montážní proces od začátku až po předání. Instalaci topných systémů provádí naši technici s dlouholetou praxí a instalaci a servis chladících zařízení naše subdodavatelské odborné firmy. Zakládáme si na profesionálním a osobním přístupu ke každému zákazníkovi, s cílem splnit jeho konkrétní požadavky.

1 Ikona

Zákazník volá

2 Ikona

Technik přijímá

3 Ikona

Technik je na cestě

4 Ikona

Technik opravuje

5 Ikona

Vše je opraveno

Podpora

Servis

Zajistíme vám jej do 48h od nahlášení poruchy.

Kde servisujeme

  Máte zájem o servis?

  Neváhejte nás kontaktovat, naši odborníci Vám rádi poradí a pomohou vybrat to správné řešení

  Údržba

  Kdo by si myslel, že okamžikem instalace naše práce končí, mýlil by se. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, proto nabízíme pravidelný servis pro každý náš produkt, abychom si mohli být jisti, že je zaručena bezpečnost a bezproblémový provoz daného výrobku. Údržba se pro jednotlivá řešení liší. Pro plynové kotle je nutná každoroční prohlídka podmínkou pro uznání záruky. Naopak u klimatizací je doporučený servis každé dva roky.

  Oprava

  V případě, že se nějaký problém přeci jen objeví, budeme připraveni s řešením do 48 hodin od nahlášení. Ať se jedná o kotle, tepelná čerpadla nebo klimatizace, pro všechny naše výrobky máme k dispozici náhradní díly, což výrazně zrychluje dobu pro odstranění závady. Zakládáme si na rychlém a kvalitním servisu, po kterém bude náš zákazník opět moci plně využívat všech benefitů daného produktu.